Zaklęcia ochronne. Skąd uczyć się ochrony przed złorzeczeniem?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z potęgi czarnej magii i rzucania zaklęć. Są również tacy, którzy uważają to za głupotę i zwyczajnie nie wierzą w to, że można komuś zrobić krzywdę, wypowiadając odpowiednią formułę. niestety uroki istnieją i mogą bardzo poważnie zaszkodzić osobie, na którą zostały rzucone. Właśnie dlatego dobrze jest mieć świadomość, w jaki sposób można bronić się przed złorzeczeniem.

Skąd czerpać informacje o magii ochronnej?

Magia ochronna jest równie stara, co rzucanie uroków. Można znaleźć wiele informacji odnośnie do praktyk, które pomogą uchronić ciebie i Twoich najbliższych przed mocą złych słów. Często potrzebne są do tego odpowiednie atrybuty, choć w niektórych przypadkach wystarczające okazują się same zaklęcia ochronne.

Wiedzę można czerpać z różnych źródeł, warto jednak pamiętać o tym, by korzystać z tych sprawdzonych.  Magia to nie zabawa, źle użyta może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Z drugiej strony są też osoby, które  naciągają ludzi, próbując namówić ich do zakupu ochronnych rytuałów, które w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z uchronieniem przed urokiem.

Właśnie dlatego warto korzystać ze źródeł, w których zawarte są rzetelne informacje. Propozycją godną uwagi jest z pewnością książka „Zakęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc', której autorką jest Arin Murphy-Hiscock (ZOBACZ), która znana jest ze swoich publikacji o magicznych rytuałach. W tej pozycji autorka przedstawia ponad 100 rytuałów, których zadaniem jest ochrona przed złorzeczeniem. Są również informacje o przedmiotach, które mogą okazać się pomocne w magicznych praktykach. Z  kolei napisane prostym językiem poradniki, z pewnością ułatwią przygotowanie amuletów, które ochronią przed złymi mocami. W książce jest również mnóstwo informacji o tym, jak można oczyścić się ze złej energii i odciąć się od negatywnych emocji, co w obecnych czasach jest bardzo istotne.

Arin Murphy-Hiscock to pisarka, ale przede wszystkim arcykapłanka pogańskiej religii Wiccan. Na podstawie swoich doświadczeń z magią autorka opisuje, jak poznać swoją energię i ochronić ją przed negatywnymi wpływami. Wszystkie przedstawione rytuały zostały dokładnie sprawdzone, w związku z czym są w  pełni bezpieczne.

Na uwagę zasługuje również „Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków” autorstwa Jasona Milera, który ma na swoim koncie wiele pozycji z dziedziny ezoteryki. W swojej książce  przedstawia proste rytuały magiczne, które pomogą odczynić rzucone zaklęcia i ponownie przywrócić równowagę energetyczną. Każda z praktyk jest opisana dokładnie, tak by mogła poradzić z nią sobie również osoba,  która nie posiada doświadczenia w dziedzinie magii.

Magia  ochronna – z jakich źródeł nie korzystać?

O ile posługiwanie się informacjami z książek jest bezpieczne, o tyle istnieją również źródła, które lepiej omijać szerokim łukiem. Przede wszystkim powinny to być strony internetowe  naciągaczy, którzy z ezoteryką nie mają zbyt wiele wspólnego. Są to zwykli oszuści, wykorzystujący ludzką naiwność. Często oferują zdalne odprawienie danego rytuału, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. W rezultacie żadne magiczne praktyki się nie odbywają, a co za tym idzie uroki nie zostają zdjęte.

Nie warto również próbować odczyniać ich za pomocą wiedzy zaczerpniętej z niepewnych źródeł internetowych. Czasem może to przynieść odmiennie do zamierzonych skutki.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *