Zła energia w przedmiotach. Które przedmioty przyciągają złe moce?

Czy to możliwe, żeby niektóre przedmioty przynosiły pecha, nieszczęście czy  były nośnikiem złej energii? Mimo że zapewne większość z nas spotkała się kiedyś z pechowym przedmiotem czy też takim, który pogarsza samopoczucie, nie ma pechowych lub przeklętych przedmiotów. Są natomiast takie, którym ktoś „przekazał” złą energię.

Zła energia zwykle dotyczy przedmiotów starych, odziedziczonych, mających wielu właścicieli. Niekiedy zdarza się także, że „pechowy” okazuje się przedmiot, który dostaliśmy od kogoś. Wystarczy, że osoba produkująca, kupująca lub pakująca nasz prezent będzie smutna, zła czy chora.

Przedmioty przyciągające złą energię

„Nośnikiem” złej energii może być tak naprawdę wszystko mi. biżuteria, element ubioru, stara pamiątka, mebel lub całe pomieszczenie. Złą energię bardzo łatwo wyczuć, zwykle w otoczeniu tych przedmiotów pogarsza nam się samopoczucie, czujemy się nieswojo, nasila się stres czy zaniepokojenie. Szczególną uwagę zwróć na przedmioty tj.

  • Pamiątki- szczególnie te stare, mające wielu właścicieli, ale też te związane z nielubioną, skłóconą z nami osoba. Jeżeli z daną osobą wiążą się jakieś nieprzyjemne wspomnienia, będą one wracały za każdym razem, gdy spojrzymy na dany przedmiot.
  • Kaktusy- wiele osób twierdzi, że kolczaste rośliny przyciągają problemy finansowe, uczuciowe i międzyludzkie.
  • Sztuczne kwiaty- sztuczne lub zasuszone rośliny przyciągają złą energię do naszych pomieszczeń, ponadto często kojarzą się z nieszczęściami i pogrzebami.
  • Miotła skierowana w górę- odkładając miotłę, należy zwrócić uwagę, by zawsze była skierowana w dół. W przeciwnym razie odpędza miłość i przynosi pecha.
  • Stare lustra- Najstarszy przesąd głosi, że stłuczone lustro przynosi 7 lat nieszczęścia, należy więc  umieszczać w domu tylko lustra zadbane, czyste, bez żadnych widocznych uszkodzeń. Zniszczone- nie wyglądają dobrze, a w dodatku przyciągają złą energię. Warto dbać by nasze lustra zawsze były czyste, zadbane i nieumieszczone naprzeciwko naszego łóżka.
  • Otwarte nożyczki- Odkładając nożyczki, zawsze zwracaj uwagę, czy są zamknięte. Otwarte nożyczki przynoszą nieszczęście i pecha.
  • Ramki do zdjęć- Koniecznie zadbaj, by ramki zawsze były nieuszkodzone, w przeciwnym razie relacje z osobą ze zdjęcia „zniszczą się” tak samo jak ramka.
  • Martwe zwierzęta- Bezwzględnie należy unikać przedmiotów tj. naturalne skóry, futra, części wypchanych zwierząt itd. Kojarzy się to ze śmiercią, więc ma bardzo wielką moc przyciągania złych rzeczy. Ponadto cierpią na tym niewinne zwierzęta, a mieszkanie ze starymi, zakurzonymi, martwymi stworzeniami, raczej nie jest niczym przyjemnym.
  • Stare ubrania- Należy zwrócić uwagę, by nie magazynować zbyt dużej ilości starych, zniszczonych ciuchów. Dotyczy to także zużytej bielizny, która przynosi pecha w relacjach z osobami płci przeciwnej.
  • Zniszczona zastawa- Jeżeli posiadasz jakiekolwiek zniszczone sztućce, talerze czy kubki- natychmiast je wyrzuć! Wnoszą do mieszkań smutek, melancholię i nieszczęście.

Oczywiście, listę pechowych rzeczy należy potraktować „z przymrużeniem oka”. Każdy z nas może mieć inny przedmiot przyciągający złe moce. Niezależnie od tego, czy wierzysz w złą energię czy nie, nie warto trzymać w domu starych rzeczy, z którymi wiążą się jakieś nieprzyjemne wspomnienia. Warto natomiast zapamiętać, że przedmioty mogą także odpychać złą energię (talizmany ochronne) i „przejmować” dobrą, a każdy z nas może znaleźć swój osobisty talizman, przynoszący mu szczęście, powodzenie i miłość!

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *